Huawei yeni amiral gemisi hakkında ilk bilgileri açıkladı, şimdi Samsung ve Apple düşünsün

Huawei, 2012’den beri piyasada olan P serisini Pura serisiyle değiştirerek teknoloji dünyasında dikkat çeken bir duyuru yaptı. Duyumcu Digital Chat Station’a göre, yeni Pura serisi dört modelden oluşacak: Pura 70, Pura 70 Pro, Pura 70 Pro+ ve Pura 70 Ultra. Bu modeller, özellikle depolama ve renk seçenekleri bakımından farklılık gösteriyor.

Pura 70 modeli 12GB RAM ve 512GB depolama kapasitesine sahip olacak ve Buz Kristali Mavi, Tüy Siyahı, Kar Beyazı ve Sakura Gül Kırmızısı renk seçenekleri ile sunulacak. Pro model ise depolama kapasitesini 512GB ve 1TB olarak artırıyor ve bu modelde Kar Beyazı, Roland Moru ve Tüy Siyahı renkleri tercih edilebilir.

Daha üst düzey olan Pro+ modelinde ise 16GB RAM ve 512GB veya 1TB depolama seçenekleri mevcut. Renk seçenekleri arasında Işık Dokuma Gümüşü, İp Beyazı ve Hayalet Siyahı bulunuyor. Ayrıca bu model için özel bir “Lezhen Edition” sürümü de olacak ancak bu sürüm hakkında daha fazla bilgi verilmedi.

Huawei yeni amiral gemisi hakkında ilk bilgileri açıkladı, şimdi Samsung ve Apple düşünsün

En üst model olan Pura 70 Ultra ise 16GB RAM ve 1TB depolama kapasitesi ile seramik beyaz ve seramik siyah renk seçeneklerine sahip olacak. Tüm Pura 70 serisi modellerinin fiziksel mağazalardan satışa sunulacağı belirtiliyor.

Huawei‘nin resmi tanıtım videosu, özellikle arka kamera tasarımına ilişkin ipuçları verdi. Sızıntılara uygun olarak Pura 70 serisinin, bir büyük ve iki küçük kamera ile donatılmış üçgen bir kamera adasına sahip olduğu görülüyor.

Yeni serinin resmi lansmanı yaklaşırken, Pura 70 serisinin teknik özellikleri, fiyatlandırma ve satışa sunulacağı tarih hakkında daha fazla bilgi edinmek mümkün olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir